Zadzwoń do Nas:
791 391 542
781 360 442

Strona internetowa najlepszą wizytówką Twojej firmy

Niezależnie od branży, w której działasz oraz wielkości Twojej firmy, Internet pozwala dotrzeć do nowych odbiorców Twoich usług i produktów. W Internecie, tak jak w życiu zawsze liczy się dobre pierwsze wrażenie.

Jak powinna wyglądać strona firmowa?

Podstawą każdej strony internetowej jest jej szata graficzna. Projekt graficzny Twojej strony powinien być przemyślany, przyjemny dla oka, a przede wszystkim intuicyjny. Klient już przy pierwszym wejściu powinien bez problemu odnaleźć interesujące go informacje jak np. dane kontaktowe.

Drugą połowę profesjonalnej strony firmowej stanowi jej zawartość, a więc dobrze napisane treści.

Dla Klientów, którzy samodzielnie chcieliby dokonywać zmian na stronie oferujemy oparcie strony o panel administracyjny (CMS), dzięki któremu możliwe będzie zarządzanie pełną zawartością stroną. CMS umożliwia rozbudowe strony o nowe zakładki, aktualizacje treści, zamieszczanie zdjęć i filmów.

Przykładowe realizacje:

Strony przyjazne dla urządzeń mobilnych

Rynek urządzeń mobilnych (smartfony, tablety) jest teraźniejszością, a także przyszłością Internetu. Decydując się dzisiaj na stworzenie strony internetowej swojej firmy, warto zdecydować się na technologię RWD (responsive web design), dzięki której grono Twoich klientów zwiększy się o osoby korzystające z Internetu na telefonie czy na tablecie.

Hosting i domeny

Strona internetowa musi mieć swoją nazwę (domenę), a także opłacone miejsce na serwerze (hosting).

Doradzimy w wyborze domeny, zarejestrujemy ją dla Ciebie i przeprowadzimy przez cały proces – od stworzenia strony www do umieszczenia jej na serwerze hostingowym. Zapewniamy również stabilny hosting, nasze serwery kolokowane są w serwerowni OVH – jest to jeden z największych dostawców usług serwerowych w Europie.

Oferowane przez nas usługi są kompleksowe – jeżeli jesteś zainteresowany współpracą z nami, zapraszamy do kontaktu. Gwarantujemy 99,9% satysfakcji z naszych usług.

 

Na czym polega SEO (pozycjonowanie stron internetowych)?

Pozycjonowanie to długotrwały proces, który ma na celu podwyższenie rankingu strony w wyszukiwarkach internetowych, co z kolei przekłada się na zwiększenie liczy odwiedzin i potencjalnych klientów. W branży SEO istnieje powiedzenie, że jeżeli czegoś nie ma w Google – oznacza to, że nie istnieje to w ogóle.

Ponad połowa Polaków korzysta z internetu – jak myślisz, ilu z nich odwiedziło Twoją stronę internetową? Prawidłowo wykonana usługa pozycjonowania skutkuje znacznym przyrostem osób odwiedzających Twoją stronę – a w przypadku np. sklepów, firm usługowych itd, przekłada się to na realny zysk dla Ciebie. Kilka lat temu, największym medium była telewizja, jednak dynamiczny rozwój internetu sprawił, ze internet jest w obecnej chwili najsilniejszym środkiem przekazu i reklamy. Rola internetu cały czas rośnie i każda firma, która myśli przyszłościowo, nie może ignorować tego faktu.

Zalety pozycjonowania

  • lepsza rozpoznawalność marki w internecie
  • zwiększa liczbę odwiedzin Twojej strony www
  • zwiększa realny przychód z reklam na Twojej stronie
  • zwiększa zainteresowanie Twoimi produktami

Kiedy będę pierwszy? Ile trwa pozycjonowanie?

Usługa pozycjonowania to długotrwały proces, niestety nie da się ogólnie stwierdzić ile czasu zajmie wypromowanie Państwa strony – każdy przypadek jest indywidualny. Czas jaki jest potrzebny na osiągniecie efektów, jest zależy od kilku czynników:
  • konkurencji w Państwa branży
  • wybranych słów kluczowych
  • jakości Państwa strony www (content – artykuły, teksty, opisy na stronie www to bardzo istotny element)

Ile kosztuje pozycjonowanie?

Na to pytanie również nie można udzielić ogólnej odpowiedzi. Cena zależy od ilości słów kluczowych oraz ich trudności. Każdy klient wyceniany jest indywidualnie – należy jednak pamiętać, że u nas płacą Państwo za efekty pozycjonowania, nie jak w większości firm – za sam proces. Można więc powiedzieć, ze podpisanie z Nami umowy nic Państwa nie kosztuje. W umowie zawarte są informacje odnośnie pozycji jakie ma osiągnąć dana fraza (np. dentysta Wałbrzych na 1-5 miejscu w Google). Jeżeli nie uda nam się wypozycjonować Państwa strony – nie ma żadnych opłat. W momencie kiedy jednak słowo kluczowe osiągnie zamierzoną pozycję – wtedy zaczynami rozliczanie wg stawek zawartych w umowie.
Stosunek kosztów pozycjonowania do efektów jakie przynosi, sprawia iż jest to najbardziej opłacalna forma reklamy.

Samodzielne pozycjonowanie

W internecie znajdziemy pełno poradników dotyczących pozycjonowania, które można wykonać samemu. W przypadku prostych słów kluczowych – często można inwestując jedynie swój czas, osiągnąc zadowalające efekty. Proszę jednak pamiętać, że źle przeprowadzony proces pozycjonowania może doprowadzić do kary nałożonej przez Google na Państwa witrynę – co często w przypadkach firm, sklepów itd wiąże się z utratą klientów, a co za tym idzie – części zysków. Pozycjonowanie może przynieść wiele korzyści, ale jak to w życiu bywa – źle wykonane bardziej zaszkodzi niż pomoże.

Darmowa wycena

Jeżeli są Państwo zainteresowani naszą ofertą – zapraszamy do kontaktu. Wycena jest u Nas zawsze darmowa i do niczego Państwa nie zobowiązuje.

Ponad 90% osób korzystających z Google nie zagląda na drugą stronę wyników wyszukiwania. Wysoka pozycja (TOP10) poprawia odbiór Państwa firmy w oczach potencjalnych klientów – taka firma jest traktowana jako lider w branży.
Obsługa informatyczna firm
————–
kompleksowa obsługa firm oraz doradztwo informatyczne. Oferujemy stałą umowę serwisową z ustaloną miesieczną liczbą godzin i gwarantowanym czasem reakcji na Twoje zgłoszenia. Każdego klienta traktujemy indywidualnie i zapewniamy najlepszą opiekę informatyczną w Wałbrzychu i okolicznych miejscowościach.
Pozycjonowanie stron www
————–
najlepszą reklamą dla Twojej firmy jest wysoka pozycja w wyszukiwarce Google. Zaufaj nam, mamy spore doświadczenie w promowaniu firm w internecie.
Monitoring, kamery cctv, systemy alarmowe
————–
montujemy i nadzorujemy systemu alarmowe oraz monitoring wizyjny w wielu firmach w Wałbrzychu i okolicach. Nie ważne czy jesteś osobą indywidualną czy właścicielem dużej firmy – każdego klienta traktujemy tak samo profesjonalnie. Nie rozliczamy się z wykonanej usługi do momentu, kiedy klient nie jest w 100% usatysfakcjonowany.
Instalacje elektryczne
————–
Nie masz pojęcia, jak poprowadzić kable elektryczne i gdzie zaplanować gniazdka? Żaden problem, zleć to nam – przygotujemy kompleksowy projekt dla Twojego domu / firmy i wykonamy go od A do Z.
Sieci komputerowe
————–
kompleksowa administracja sieciami komputerowymi w Twojej firmie. Przeprowadzamy audyt, proponujemy rozwiązania zapewniające wzrost wydajności, realizujemy montaż nowej sieci teleinformatycznej oraz zapewniamy profesjonalną obsługę powykonawczą.
Strony www
————–
Niezależnie od branży, w której działasz oraz wielkości Twojej firmy,,Internet pozwala dotrzeć do nowych odbiorców Twoich usług i produktów. W,Internecie, tak jak w życiu zawsze liczy się dobre pierwsze wrażenie.