Zadzwoń do Nas:
791 391 542
781 360 442

Sieć strukturalna jest ważnym elementem w prowadzeniu przedsiębiorstwa

Sieci strukturalne (teleinformatyczne) są podstawą infrastruktury technicznej każdej firmy, szkoły czy urzędu. Dobrze wykonana sieć komputerowa w dużej mierze stanowi o efektywności pracy. Profesjonalne wykonanie sieci komputerowej zaczyna się od jej rozplanowania, instalacji okablowania, doborze odpowiednich urządzeń, ich montażu i konfiguracji. Sieć stworzoną w taki sposób cechuje bezpieczeństwo, stabilność, niezawodność.

Podejmujemy się projektowania, montażu, konfiguracji i administrowania sieciami przewodowymi LAN, jak i sieciami bezprzewodowymi WiFi. Dokonujemy również modernizacji w już istniejących sieciach.

Usługa projektowania opiera się na:

 • analizie Twoich potrzeb,
 • rozeznania w ograniczeniach technicznych,
 • wybraniu odpowiednich urządzeń i technologii sieciowych,
 • wykonaniu projektu sieci komputerowej wraz z dokumentacją projektową.

Montaż i konfiguracja

Od sposobu w jaki zostanie rozplanowana i zainstalowana sieć komputerowa zależy Twój komfort pracy. Dobrze wykonana sieć powinna być nie tylko niezawodna, ale także niewidoczna. Podczas montażu dbamy o estetykę wykonanej przez nas pracy. Nie zostawiamy po sobie bałaganu. Instalujemy urządzenia i podzespoły w jak najmniej inwazyjny sposób, nie zapominając o ukryciu okablowania. Pełną stabilność i bezpieczeństwo sieci gwarantujemy poprzez dobór odpowiedniej konfiguracji sprzętowej i programowej.

Oferujemy:

 • wykonanie okablowania oraz instalację elementów pasywnych (UPS, szafy na urządzenia, gniazda sieciowe, listwy maskujące),
 • konfigurację urządzeń sieciowych (routery, switch-e, karty sieciowe, hotspoty),
 • konfigurację serwerów oraz wdrożenia usług sieciowych (firewall, WWW, e-mail, FTP, itp.) z wykorzystaniem systemów Windows oraz Linux,
 • integrację sieci LAN z infrastrukturą innych sieci (telefonicznej, WAN, itp.).

W ramach świadczonych przez nas usług, możemy również wykonać instalację elektryczną, przeznaczoną do zasilania obwodów komputerowych (wraz z budową rodzielnic elektrycznych).

Administracja

Sieć komputerowa jest jak samochód. Aby dobrze służyła, trzeba dbać o jej stan techniczny. Z kolei opieka administracyjna jest jak sprawdzony warsztat i mechanicy, do których mamy zaufanie. Administrator dba o pełną sprawność sieci, jej wydajność i dostępność.
Świadcząc usługi administrowania sieci, dbamy o jej bezpieczeństwo, stabilność i wysoką przepustowość nawet podczas wysokiego obciążenia sieci.

Zakres wykonywanych usług w ramach administracji sieci:

 • dodawanie nowych funkcjonalności i usług sieciowych,
 • aktualizacja oprogramowania i firmware’u na urządzeniach sieciowych, serwerach i terminalach klienckich,
 • zabezpieczenie sieci przed niebezpieczeństwami w postaci wirusów, trojanów i ataków z Internetu,
 • dokonywanie okresowych kopii bezpieczeństwa najważniejszych danych,
 • kompleksowa opieka serwisowa z krótkim czasem reakcji w przypadku awarii.

Budowane przez nas instalacje zabezpieczamy przed przepięciami, zarówno w sieci komputerowej jak i elektrycznej.

Obsługa informatyczna firm
————–
kompleksowa obsługa firm oraz doradztwo informatyczne. Oferujemy stałą umowę serwisową z ustaloną miesieczną liczbą godzin i gwarantowanym czasem reakcji na Twoje zgłoszenia. Każdego klienta traktujemy indywidualnie i zapewniamy najlepszą opiekę informatyczną w Wałbrzychu i okolicznych miejscowościach.
Pozycjonowanie stron www
————–
najlepszą reklamą dla Twojej firmy jest wysoka pozycja w wyszukiwarce Google. Zaufaj nam, mamy spore doświadczenie w promowaniu firm w internecie.
Monitoring, kamery cctv, systemy alarmowe
————–
montujemy i nadzorujemy systemu alarmowe oraz monitoring wizyjny w wielu firmach w Wałbrzychu i okolicach. Nie ważne czy jesteś osobą indywidualną czy właścicielem dużej firmy – każdego klienta traktujemy tak samo profesjonalnie. Nie rozliczamy się z wykonanej usługi do momentu, kiedy klient nie jest w 100% usatysfakcjonowany.
Instalacje elektryczne
————–
Nie masz pojęcia, jak poprowadzić kable elektryczne i gdzie zaplanować gniazdka? Żaden problem, zleć to nam – przygotujemy kompleksowy projekt dla Twojego domu / firmy i wykonamy go od A do Z.
Sieci komputerowe
————–
kompleksowa administracja sieciami komputerowymi w Twojej firmie. Przeprowadzamy audyt, proponujemy rozwiązania zapewniające wzrost wydajności, realizujemy montaż nowej sieci teleinformatycznej oraz zapewniamy profesjonalną obsługę powykonawczą.
Strony www
————–
Niezależnie od branży, w której działasz oraz wielkości Twojej firmy,,Internet pozwala dotrzeć do nowych odbiorców Twoich usług i produktów. W,Internecie, tak jak w życiu zawsze liczy się dobre pierwsze wrażenie.