Zadzwoń do Nas:
791 391 542
781 360 442

Jeżeli jesteś zainteresowany naszymi usługami, chcesz umówić się na darmową wycenę i analizę lub po prostu masz jakieś pytanie – napisz do nas. Nie pozostawimy żadnej wiadomości bez odpowiedzi – a odpowiadamy tak szybko jak to tylko możliwe. U nas każda forma komunikacji jest traktowana jednakowo. Jeżeli wolisz formę telefoniczną – zadzwoń do Nas: +48 781 360 442.

Imię i nazwisko (wymagane)

Adres email (wymagane)

Numer kontaktowy

Temat

Treść wiadomości


Czas odpowiedzi na email wynosi maksymalnie 8h, jednak w przypadkach, kiedy wszyscy jesteśmy w terenie, ten czas może się delikatnie wydłużyć.

Obsługa informatyczna firm
————–
kompleksowa obsługa firm oraz doradztwo informatyczne. Oferujemy stałą umowę serwisową z ustaloną miesieczną liczbą godzin i gwarantowanym czasem reakcji na Twoje zgłoszenia. Każdego klienta traktujemy indywidualnie i zapewniamy najlepszą opiekę informatyczną w Wałbrzychu i okolicznych miejscowościach.
Pozycjonowanie stron www
————–
najlepszą reklamą dla Twojej firmy jest wysoka pozycja w wyszukiwarce Google. Zaufaj nam, mamy spore doświadczenie w promowaniu firm w internecie.
Monitoring, kamery cctv, systemy alarmowe
————–
montujemy i nadzorujemy systemu alarmowe oraz monitoring wizyjny w wielu firmach w Wałbrzychu i okolicach. Nie ważne czy jesteś osobą indywidualną czy właścicielem dużej firmy – każdego klienta traktujemy tak samo profesjonalnie. Nie rozliczamy się z wykonanej usługi do momentu, kiedy klient nie jest w 100% usatysfakcjonowany.
Instalacje elektryczne
————–
Nie masz pojęcia, jak poprowadzić kable elektryczne i gdzie zaplanować gniazdka? Żaden problem, zleć to nam – przygotujemy kompleksowy projekt dla Twojego domu / firmy i wykonamy go od A do Z.
Sieci komputerowe
————–
kompleksowa administracja sieciami komputerowymi w Twojej firmie. Przeprowadzamy audyt, proponujemy rozwiązania zapewniające wzrost wydajności, realizujemy montaż nowej sieci teleinformatycznej oraz zapewniamy profesjonalną obsługę powykonawczą.
Strony www
————–
Niezależnie od branży, w której działasz oraz wielkości Twojej firmy,,Internet pozwala dotrzeć do nowych odbiorców Twoich usług i produktów. W,Internecie, tak jak w życiu zawsze liczy się dobre pierwsze wrażenie.