Zadzwoń do Nas:
791 391 542
781 360 442

Systemy alarmowe to podstawowa forma zabezpieczenia przed intruzami

Systemy alarmowe zdobyły popularność dzięki swojej skuteczności, niskich cenach i możliwości instalacji niemal na terenie każdego obiektu. Na montaż alarmów decydują się nie tylko duże firmy i instytucje, ale także średnie i małe przedsiębiorstwa, a także Klienci indywidualni w swoich domach i mieszkaniach.

Standardowy system alarmowy składa się z syreny alarmowej, manipulatora oraz czujników ruchu, które zabezpieczają wyznaczoną strefę. Dodatkowo do systemów alarmowych można podłączyć czujniki dymu, czujniki tlenku węgla, czujniki ciepła, czujniki gazów palnych czy czujników dopuszczających obecność zwierząt na terenie chronionym. Na życzenie Klienta, system alarmowy można wyposażyć w moduł powiadamiania GSM. Systemy alarmowe to urządzenia modułowe, pozwalające na dowolne konfiguracje sprzętowe w zależności od indywidualnych potrzeb Klienta.

Wykonujemy instalacje w każdym miejscu

Skontaktuj się z nami, przyjedziemy zobaczyć obiekt i zaproponujemy rozwiązanie. Każda instalacja systemu alarmowego jest inna, podobnie jak potrzeby i oczekiwania Klienta. Aby jak najlepiej wywiązać się z powierzonego zadania, prace rozpoczynamy od oględzin obiektu i rozmów z Klientem. Na podstawie tych informacji dobieramy  odpowiednie podzespoły systemu alarmowego, rozpoczynając od przewodów instalacyjnych oraz sam sposób położenia instalacji

Co oferujemy?

 • bezpłatną konsultacje, oględziny obiektu z dojazdem, wycenę instalacji,
 • pomoc w doborze najlepszych podzespołów systemu alarmowego,
 • pełny zakres montażu systemów alarmowych oraz przeszkolenie z obsługi,
 • modernizacje / rozbudowę obecnego systemu alarmowego,

Możliwa funkcjonalność:

 • powiadomienia SMS o zdarzeniach,
 • czujki dymu i ognia
 • zdalna obsługa centrali za pomocą smartfonu np. załączanie / wyłączanie alarmu,
 • obsługa systemu za pomocą pilota,
 • integrację z systemem monitoringu np. czujki ruchu z mikro kamerą,
 • sterowniki obsługi np. rolet antywłamaniowych, bramy, światła.

Zlecając nam instalacje, możesz liczyc na pełen profesjonalizm:

 • Wsparcie techniczne w okresie gwarancyjnym oraz po gwarancyjnym
 • Bezpłatny dojazd oraz wycenę instalacji
 • Szkolenie z obsługi systemu

Działamy na obszarze Dolnego Śląska, w okolicach miast Wałbrzych, Świdnica, Świebodzice, Dzierżoniów, Kamienna Góra, Boguszów Gorce, Strzegom. Z przyjemnością wykonamy instalacje w Twoim mieście, skontaktuj się z nami i umów na bezpłatną wycenę.

Obsługa informatyczna firm
————–
kompleksowa obsługa firm oraz doradztwo informatyczne. Oferujemy stałą umowę serwisową z ustaloną miesieczną liczbą godzin i gwarantowanym czasem reakcji na Twoje zgłoszenia. Każdego klienta traktujemy indywidualnie i zapewniamy najlepszą opiekę informatyczną w Wałbrzychu i okolicznych miejscowościach.
Pozycjonowanie stron www
————–
najlepszą reklamą dla Twojej firmy jest wysoka pozycja w wyszukiwarce Google. Zaufaj nam, mamy spore doświadczenie w promowaniu firm w internecie.
Monitoring, kamery cctv, systemy alarmowe
————–
montujemy i nadzorujemy systemu alarmowe oraz monitoring wizyjny w wielu firmach w Wałbrzychu i okolicach. Nie ważne czy jesteś osobą indywidualną czy właścicielem dużej firmy – każdego klienta traktujemy tak samo profesjonalnie. Nie rozliczamy się z wykonanej usługi do momentu, kiedy klient nie jest w 100% usatysfakcjonowany.
Instalacje elektryczne
————–
Nie masz pojęcia, jak poprowadzić kable elektryczne i gdzie zaplanować gniazdka? Żaden problem, zleć to nam – przygotujemy kompleksowy projekt dla Twojego domu / firmy i wykonamy go od A do Z.
Sieci komputerowe
————–
kompleksowa administracja sieciami komputerowymi w Twojej firmie. Przeprowadzamy audyt, proponujemy rozwiązania zapewniające wzrost wydajności, realizujemy montaż nowej sieci teleinformatycznej oraz zapewniamy profesjonalną obsługę powykonawczą.
Strony www
————–
Niezależnie od branży, w której działasz oraz wielkości Twojej firmy,,Internet pozwala dotrzeć do nowych odbiorców Twoich usług i produktów. W,Internecie, tak jak w życiu zawsze liczy się dobre pierwsze wrażenie.